Ochrana osobních dat

Naše společnost je pevně odhodlána chránit vaše soukromí při interakci s naším obsahem, produkty a službami. Chceme poskytovat bezpečné a bezpečné prostředí. Veškeré informace, které poskytujeme, jsou použity výhradně na našich webových stránkách. Účelem těchto zásad ochrany osobních údajů je pochopit, jaké informace shromažďujeme při návštěvě webu, jak tyto informace používáme a jaká ochranná opatření máme k jejich ochraně. Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují pouze na informace, které na webu shromažďujeme. Víme, že vám záleží na tom, jak jsou informace o vás využívány a sdíleny, a vážíme si vaší důvěry, že tak učiníme pečlivě a rozumně. Toto oznámení popisuje naše zásady ochrany osobních údajů. Při návštěvě přijímáte postupy popsané v tomto oznámení o ochraně osobních údajů.

Ochrana zákazníků
Zavázali jsme se chránit vaše soukromí. Informace použité v době objednání nebo při vyšetřování jakýmkoli způsobem použijeme pouze v souladu se zákonem o ochraně údajů z roku 1998. Shromažďují se zaměstnanci a veškeré transakce, s nimiž na tomto webu zahájíte, jsou důvěrné. . Vaše jméno nebude přidáno do žádného seznamu e-mailů a tyto informace nikdy nepřeneseme na třetí stranu bez souhlasu zákazníka.

Vaše osobní údaje
Shromažďujeme informace o vás ze dvou hlavních důvodů:

Zpracování objednávky
Poskytnout vám nejefektivnější možnou službu.
Mezi informace, které o vás shromažďujeme, patří: - vaše jméno, adresa, vaše telefonní číslo, velikost, vaše e-mailová adresa, váš věk, vaše telefonní číslo a vaše pohlaví. Vezměte prosím na vědomí, že některá z těchto polí jsou volitelná a informace se používají pouze proto, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout produkty, které se jim líbí, co nejefektivněji. Nikdy nebudeme o vás shromažďovat citlivé informace bez vašeho výslovného souhlasu.

Záruka
Naše nákupní záruka vás chrání při nakupování na našem webu - nemusíte se starat o bezpečnost své kreditní karty. Máte-li jakékoli obavy, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu a projednejte zabezpečení.

zpět