Solarium

Kvalitní a výkonné Turbo solárium značky MIAMI SUN - BODY SCAN 450.6 turbo.

 • 1. minuta = 10,- Kč
 • Výhodné permanentky
 • Solární kosmetika
 • Odborné poradenství
 • Slunce dodává: energii radost do života, vitalitu a atraktivní snědost
Lymfodrenáž je účinná proti celulitidě, tukovým polštářkům na stehnech, hýždích, bocích, bříšku a otokům nohou. Zrychluje metabolismus, a tím napomáhá hubnutí a detoxikaci organismu. Přístrojové lymfatické masáže jsou díky tlaku velice příjemné a osvěžující. Přístrojová lymfodrenáž je jedinečná cesta ke zdravému a krásnému tělu.

Na jakém principu pracuje?
Jedná se o lymfodrenážní přístroj fungující na principu tlakových vln. Přístroj a k němu napojený návlek provádí drenáž dolních končetin, boků, zadečku a pasu. Speciální kalhotový návlek je rozdělen na jednotlivé komory, do kterých je vháněn vzduch. Komory se nafukují a vytlačují lymfu a krev z periferie do centra. Drenáž tak probíhá tlakovou vlnou, tlak je zaměřen na podkoží a je příjemný. Po použití lymfodrenážního přístroje jsou nohy a ruce o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka je znatelně pevnější. Dochází k aktivaci lymfatických cév a zlepšuje se odtok toxických látek zadržených v těle. Je důležitou součástí rekonvalescence po liposukci stehen, břicha, boků, přispívá k estetickému a mladšímu vzhledu kůže. Je to velmi příjemná a pohodlná metoda, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém.

Lymfodrenážní přístroj je určen:

 • pro detoxikaci organizmu
 • k relaxaci a regeneraci organizmu
 • při křečových žilách a žilní nedostatečnosti
 • k prevenci a odstraňování celulitidy
 • při nadvázepři otocích končetin
 • při bolesti svalů a páteře
 • při pocitu těžkých a unavených nohou tzv. „těžkým nohám“
 • k udržování dobrého stavu pokožky v oblasti břicha, boků, stehen, hýždí a končetin v kombinaci s vhodným cvičením a dietou k tvarování postavy
 • při odstraňování únavových stavůJak často docházet na přístrojovou lymfodrenáž? Přístrojovou lymfodrenáž je vhodné aplikovat nejen z léčebných, ale i z preventivních důvodů. Pro dosažení co nejvyššího efektu, je vhodné provádět lymfodrenáž opakovaně. Ideální je 10–20 procedur (1 procedura / 45min.). Prvních 10 procedur 2–3x týdně, další 1–2x týdně. Efekt je trvalý,pokud dále dodržujete rozumnou životosprávu, doporučuje se udržovací kúra 1–2x měsíčně.

Jak v našem studiu probíhá přístrojová lymfodrenáž? Aby byla přístrojová lymfodrenáž účinná, musí jí předcházet lymfodrenáž manuální – nejdříve vyprázdníme uzliny v oblasti krku, břicha a třísel jemnou masáží. Bez tohoto vyprázdnění by lymfa vytlačovaná z dolních končetin neměla kudy odcházet a účinnost terapie by se snížila.Klient-ka si následně lehne do speciálních kalhot, které se nafukují v přirozeném směru toku lymfy od periferie k srdci a masírují postupující tlakovou vlnou.

Jaké zásady byste měli dodržovat v průběhu kúry lymfodrenáže? 1] Dodržování optimálního pitného režimu, 2-3 litry čisté vody bez bublinek a bylinných neslazených čajů – např. Lymfodren, Modelin
2)Zdravá výživa s důrazem na zeleninu, ovoce, celozrnné obiloviny a pečivo, luštěniny, nízkotučné maso a mléčné výrobky
3)Cvičení – lymfa musí v těle proudit a odvádět z těla toxiny
4)Střídavé sprchování teplou a studenou vodou (60 – 80 sekund teplou vodou a 20 sekund studenou vodou)
5)Pravidelná domácí péče – péče o pokožku speciálními krémy – např. břečťanový gel

Cena:
​ Cena 1 kúra = 15 procedur 1.300,-Kč
1 procedura 100,-Kč

Adresa

Žižkova 1626
396 01 Humpolec

fit@chillifitness.cz
Tel: +420731340526pro fotografie z akcí a novinky Chilli fitness klikněte zde