LSP Nutrition Krea Base 240 kapslí

1 019,00 

Dostupnost: Skladem (dostupné na objednávku)

CREA-BASE ® od firmy LSP je koncentrovaný kreatin v moderní patentované forma creatinu, která vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávicím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk. Tento kreatin se speciálně upraveným pH, které zaručí jeho absolutní stabilitu a stoprocentní vstřebatelnost. Kreatin monohydrát prokazatelně zlepšuje sílu, odolnost a vytrvalost a navyšuje hladiny ATP ve svalovém vláknu. Nevýhodou klasického kreatin monohydrátu je jeho poměrně velká nestabilita a horší vstřebatelnost. Ve spojení s tekutinou se může měnit na meziprodukt zvaný kreatinin, který někdy působí nevolnost, nadýmání, dehydrataci a jiné potíže. Patentovaný Kre-Alkalyn® tento problém zcela vyřešil. KRE ACTIVE™ poskytne 100% stabilní kreatin, který se nerozpadne na nežádoucí kreatinin, a kompletně se vstřebá do krevního oběhu.

Vzhledem ke kvalitě německé produkce, je považován Krea-base za jeden z nejfunkčnějších creatinových suplementů.

SLOŽENÍ

obsahuje:
Krea-Base ® (kreatin monohydrát, želatina (kapsle), sorbitol, regulátor kyselosti fosforečnan vápenatý, L-arginin báze, uvolňovací činidlo oxid křemičitý, barvivo E172, E171 a E102)

DÁVKOVÁNÍ

Použijte podle požadavků na objemový trénink až čtyři kapsle denně s dostatkem nápoje, ideálně ovocné šťávy Nenahrazuje pestrou stravu. 

Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota 389 kJ (5%*)
Bílkoviny – proteiny 16,4 g (33%*)
Sacharidy – uhlohydráty 10,04 g (4%*)
Tuky 1 g (1%*)
Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
Krea-base alkaline PH buffered creatine 600 mg
Výrobce

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “LSP Nutrition Krea Base 240 kapslí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart
Scroll to Top