Nutristar Glutamin 100 kapslí

169,00 

Dostupnost: Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: DS42403096 Kategorie: , ,

V poslední době velmi populární antikatabolická aminokyselina. Její potřeba se zvyšuje při tvrdém tréninku nad 45 minut. Nejnovější informace doporučují u sportovců dávku až 0,6-0,8 g na 1 kg tělesné hmotnosti, ale dávkování nad 5 g u kyseliny glutamové nebo glutaminu může způsobovat problémy. Vrcholoví sportovci používají ráno na lačno, večer před spaním a hodinu před tréninkem asi 5 g (zlepšuje výkon a psychickou odolnost k zátěži), po tréninku 2 x 15-16 g s pauzou 90 minut, společně se sacharidy až 1.5 g sacharidů na 1 kg TH. Běžně se jinak používá jako doplněk během dne, i před spaním (obvykle 2 g u nesportující populace) pro zlepšení regenerace a duševní činnosti další den a pro zvýšení imunity. Její propagace a oblíbenost je dána hlavně tím, že v zemích s velkou spotřebou doplňků výživy se nabízí také nesportující populaci.

SLOŽENÍ

obsahuje: Aminokyselina L-glutamin. Želatinová tobolka. Pomocná protispékavá látka: Fosforečnan trojvápenatý.

DÁVKOVÁNÍ

Při běžné tělesné zátěži denně nejvýše 4 tobolky, nejlépe v cyklech 2 týdny příjem, dva týdny přestávka. Při zvýšené tělesné zátěži až 10 tobolek denně, možno i bez přestávky v příjmu. Přípravek se používá zejména 30-60 minut před tělesným výkonem, v jeho průběhu nebo ihned po jeho skončení, nebo kdykoliv během dne, při horší snášenlivosti lze po jídle, při běžné tělesné zátěži nejlépe před spaním. Tobolky se polykají nerozkousané a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny.

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, při nesnášenlivosti některé z uvedených složek, opatrnost je nutná u osob trpících celiakií.

Průměrné nutriční informace
ve 100 g v 1 kapsli
Energetická hodnota 1519 kJ (18%*) 9,57
Energetická hodnota 357 kCal (18%*) 2,25
Bílkoviny – proteiny 89,3 g (179%*) 0,56 g (1%*)
Aminokyselinové spektrum
ve 100 g v 1 kapsli
L-Glutamin 79,3 mg 0,5 mg
Výrobce

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Nutristar Glutamin 100 kapslí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart
Scroll to Top