Penco Massif BCAA 120 kapslí

239,00 

Dostupnost: Skladem (dostupné na objednávku)

Code EAN: 8594000860457 Katalogové číslo: DS72707567 Kategorie: , ,

Unikátní směs BCAA a argininu k ochraně svalové hmoty. Napomáhá udržovat u mužů optimální hladinu testosteronu. U žen cíleně chrání svalové bílkoviny při redukčních dietách.

Složky přípravku PENCO MASSIF BCAA podporují uvolňování růstového hormonu a insulinu a napomáhají udržovat u mužů optimální hladinu testosteronu. U žen cíleně chrání svalové bílkoviny při redukčních dietách. PENCO BCAA MASSIF tak vytváří podmínky pro regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty a tím napomáhají výkonnostnímu růstu a zamezení stagnace ve všech druzích sportu, při nichž je svalová práce rozhodující.

  • Ochrana svalové hmoty při namáhavých výkonech
  • Podpora růstu svalové hmoty
  • Posílení imunity a odolnosti, zvýšení výkonnosti
  • Cílená ochrana svalových bílkovin při odbourávání tuků (redukční diety)
  • Vysoký regenerační účinek

Aminokyseliny s větveným řetězcem (BCAA, z angl. Branched Chin amino acids) tvoří až 30% z celkového množství svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-Valin) prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam zastavuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení.

PENCO MASSIF BCAA zmírňuje nepříznivé následky zvýšeného příjmu bílkovin a u některých silových sportovců (např. kulturistů a vzpěračů). Vysokoproteinové diety (tj. nad 2g proteinů/kg tělesné hmotnosti) vedou nejen k vyšší produkci toxického amoniaku, ale i ke snížené schopnosti jaterních buněk metabolizovat aromatické aminokyseliny. Tím se poruší fyziologická rovnováha mezi větvenými a aromatickými v krvi, sníží se rychlost syntézy přenašečů nervového vzruchu a zvýší se tvorba toxických aminů v centrální nervové soustavě. K snížení funkčnosti jater dochází i při nadměrném pití alkoholu, po jaterních virózách, při šoku a poruchách rovnováhy elektrolytů. Také zde může významně pomoci užívání PENCO MASSIFU BCAA.

SLOŽENÍ

L-leucin, L-valin, L-isoleucin, L-arginin ,vitamín C, vitamín B6, oxid křemičitý, želatinová tobolka

DÁVKOVÁNÍ

V netréninkových dnech 2 tobolky 1x denně před jídlem. Ve dnech, kdy trénujete nebo závodíte 2 tobolky 30-60 min před výkonem a 2 tobolky 1-3 hodiny po výkonu a 2 tobolky před večeří.

Vitamíny a minerály
v 1 kapsli v dávce 2 kapsle
Vitamín B6 – pyridoxin 1,5 mg (107%*) 3 mg (214%*)
Vitamín C 50 mg (63%*) 100 mg (125%*)
Aminokyselinové spektrum
v 1 kapsli v dávce 2 kapsle
L-Arginin 100 mg 200 mg
L-Isoleucin 80 mg 160 mg
L-Leucin 160 mg 320 mg
L-Valin 108 mg 216 mg
Výrobce

EAN

8594000860457

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Penco Massif BCAA 120 kapslí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart
Scroll to Top