Penco X-Ride Energy Stimulant 2500mg 3 tablety-cherry

29,00 

Dostupné na objednávku

Code EAN: 8594000863922 Katalogové číslo: DS10397773 Kategorie:

Penco® X-RIDE je unikátní prášek pro nabuzení vašeho těla a mysli. Penco® X-RIDE podporuj bystrost, soustředění a odolnost vůči stresu a přispívá ke zlepšení výkonu a jeho kapacity. Penco® X-RIDE přispívá ke snížení vnímání námahy. Neobsahuje konzervanty ani umělá sladidla a barviva!

Penco® X-RIDE je unikátní prášková forma energetického stimulantu v jednorázových sáčcích. Obsahuje kombinaci biologicky aktivních látek s povzbuzujícími účinky. Nosičem těchto látek je glukóza s chladivým efektem v ústech.

Významnou složkou přípravku je extrakt z kakaových bobů (Theobroma cacao L.). V historii bylo kakao považována za „pokrm bohů“. Nejdůležitější látkou v kakaových bobech je theobromin, který má povzbuzující účinek na centrální nervový systém (CNS). Kakaové boby kromě alkaloidů (theobrominu, kofeinu a theofylinu) a polyfenolů s antioxidačními účinky obsahují i psychoaktivní látky, které ovlivňují vnímání, náladu a mají antidepresivní efekt.

Pozitivní účinky kofeinu na zlepšení mentálních a fyzických schopností byly potvrzeny mnoha studiemi. Byla uznána role kofeinu na zvýšení bystrosti, soustředění, schopnosti rozhodování v kritických okamžicích a rezistenci vůči stresu. Byl také prokázán účinek kofeinu na zvýšení vytrvalostního výkonu a snížení vnímání námahy. Podle vyjádření EFSA jsou tyto účinky podmíněny vysokým dávkováním kofeinu 3-4 mg/ kg tělesné hmotnosti. Za bezpečnou dávku je považován denní příjem kofeinu 300 mg.

Každá dávka Penco® X-RIDU obsahuje 200% doporučené denní dávky vitamínu C, který pomáhá zlepšit odolnost organizmu a oddálit pocit únavy a vyčerpání.

Penco® X-RIDE obsahuje přírodní barvivo z červené řepy a má příjemnou třešňovou chuť. Neobsahuje konzervanty ani umělá sladidla a barviva!

Penco® X-RIDE je vhodný nejenom při sportu, ale i při studiu, zábavě nebo pro řidiče a manažery.

SLOŽENÍ

glukóza, vitamín C (L-askorbová kyselina), taurin, přírodní barvivo sušená šťáva z červené řepy, kofein, extrakt z kakaových bobů, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ

dospělí 1-3 sáčky denně

NÁVOD K POUŽITÍ

obsah sáčku nechte zvolna rozpustit v ústech a zapijte vodou nebo hypotonickým nápojem. Při zvýšené fyzické nebo psychické aktivitě se používá preventivně 1 dávka před zátěží a další při prvních příznacích únavy.

Vytrvalostním sportovcům doporučujeme používat X-Ride asi hodinu před intenzivní zátěží s tím, že sportovec příjem kofeinu z jiných zdrojů den před výkonem zcela vynechá. Během výkonu při prvních příznacích únavy se pak použije další sáček. X- Ride je vhodný i v průběhu delší psychické zátěže pro oddálení únavy a zlepšení koncentrace.

UPOZORNĚNÍ

Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Průměrné nutriční informace
ve 100 g v dávce 3 g
Energetická hodnota 1567 kJ (19%*) 47,01 kJ (1%*)
Energetická hodnota 367 kCal (18%*) 11,01 kCal (1%*)
Bílkoviny – proteiny 3 g (6%*) 0,09
Sacharidy – uhlohydráty 89 g (34%*) 2,67 g (1%*)
z toho cukry 83 g (92%*) 2,49 g (3%*)
Vitamíny a minerály
ve 100 g v dávce 3 g
Vitamín C 5333 mg (6666%*) 159,99 mg (200%*)
Ostatní a speciální doplňky
ve 100 g v dávce 3 g
Kofein 2000 mg 60 mg
Taurin 3333 mg 99,99 mg
Extrakt ze zelených kávových bobů 667 mg 20,01 mg
Theobromin 67 mg 2,01 mg
Výrobce

EAN

8594000863922

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Penco X-Ride Energy Stimulant 2500mg 3 tablety-cherry”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart
Scroll to Top